TEKANNA, tenn, Fein Blok Zinn 1800, Tyskland.

Rund form. Ledad hänkel med trähandtag. Höjd ca 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
600
53
56
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jul 2019 14:59
600 SEK
10 jul 2019 14:56
550 SEK
9 jul 2019 2:34
500 SEK
9 jul 2019 2:34
500 SEK
7 jul 2019 11:39
450 SEK
5 jul 2019 18:05
400 SEK
4 jul 2019 20:46
350 SEK
3 jul 2019 22:09
300 SEK