CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-tal.

Reliefdekor. Hänklar. Höjd 22 cm.

Ytskikt med slitage. Repor.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
10 jul 2019 15:52
1 900 SEK
10 jul 2019 15:50
1 800 SEK
10 jul 2019 15:50
1 700 SEK
10 jul 2019 15:47
1 600 SEK
10 jul 2019 15:47
1 500 SEK
10 jul 2019 12:59
1 400 SEK
10 jul 2019 12:59
1 300 SEK
9 jul 2019 20:33
1 200 SEK
9 jul 2019 20:30
1 100 SEK
9 jul 2019 20:30
1 000 SEK
9 jul 2019 20:30
1 000 SEK
9 jul 2019 20:30
950 SEK
9 jul 2019 20:30
900 SEK
9 jul 2019 20:30
800 SEK
9 jul 2019 20:30
750 SEK
9 jul 2019 20:30
650 SEK
9 jul 2019 20:30
600 SEK
9 jul 2019 20:29
550 SEK
9 jul 2019 20:29
500 SEK
9 jul 2019 17:17
450 SEK
8 jul 2019 14:28
400 SEK
6 jul 2019 19:57
350 SEK
6 jul 2019 19:57
308 SEK
3 jul 2019 11:47
300 SEK