1157603
SOFFA, omgjord av kinesisk säng, 1900-talets början
Soffa, omgjord av kinesisk säng, 1900 talets början

Längd ca 220 cm, djup ca 84 cm, höjd ca 86 cm.

Tyget med omfattande slitage

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H45
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
55
590
61
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (6 bud)
18 aug 19:43
55 EUR
18 aug 19:43
50 EUR
18 aug 19:43
50 EUR
17 aug 9:40
45 EUR
17 aug 9:40
40 EUR