YTTERFODER, mässing, 1800-tal.

På tre ben, dekor av vapensköld och maskaroner. Diameter 23, höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Bristningar.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
15 jul 2019 13:57
1 600 SEK
15 jul 2019 13:57
1 500 SEK
14 jul 2019 22:12
1 433 SEK
14 jul 2019 22:12
1 333 SEK
14 jul 2019 22:11
1 211 SEK
14 jul 2019 22:11
1 111 SEK
14 jul 2019 21:29
950 SEK
14 jul 2019 7:48
900 SEK
14 jul 2019 7:48
888 SEK
12 jul 2019 12:20
850 SEK
12 jul 2019 12:20
800 SEK
10 jul 2019 14:26
750 SEK
10 jul 2019 14:26
700 SEK
10 jul 2019 14:26
650 SEK
10 jul 2019 14:26
600 SEK
9 jul 2019 17:24
550 SEK
9 jul 2019 17:24
500 SEK
8 jul 2019 23:46
400 SEK
8 jul 2019 23:46
350 SEK
8 jul 2019 22:06
300 SEK