Madeleine Pyk – en samling F769

MORTLAR, 2 st, brons, 1600-tal.

Randdekor. Höjd 6,5 - 8 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
10 jul 2019 23:05
450 SEK
10 jul 2019 23:04
400 SEK
10 jul 2019 23:04
400 SEK
7 jul 2019 8:14
350 SEK
5 jul 2019 23:41
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57