DÖRRKLÄPP, järn, 1800-tal.

DÖRRKLÄPP, järn, 1800-tal.

I form av hand. Höjd 11,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
4 jul 2019 22:47
2 000 SEK
4 jul 2019 22:47
1 900 SEK
2 jul 2019 22:25
1 755 SEK
2 jul 2019 22:07
1 655 SEK
2 jul 2019 17:55
1 555 SEK
2 jul 2019 17:55
1 525 SEK
2 jul 2019 17:53
1 326 SEK
2 jul 2019 17:53
1 226 SEK
2 jul 2019 13:14
1 006 SEK
2 jul 2019 13:14
956 SEK
2 jul 2019 13:00
905 SEK
1 jul 2019 8:10
855 SEK
1 jul 2019 8:10
806 SEK
29 jun 2019 23:39
705 SEK
29 jun 2019 17:42
655 SEK
29 jun 2019 17:42
606 SEK
28 jun 2019 18:24
605 SEK
28 jun 2019 9:31
555 SEK
28 jun 2019 9:31
551 SEK
28 jun 2019 1:27
450 SEK
27 jun 2019 23:17
400 SEK
27 jun 2019 21:47
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57