KANNA, tenn, daterad 1746.

KANNA, tenn, daterad 1746.

Hjärtformad pip. Daterad I.G.M. 1746. Höjd 17 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 800
455
521
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
14 jul 2019 13:40
4 800 SEK
14 jul 2019 13:40
4 600 SEK
14 jul 2019 13:37
4 102 SEK
14 jul 2019 13:37
3 902 SEK
14 jul 2019 13:36
3 402 SEK
14 jul 2019 13:36
3 202 SEK
14 jul 2019 13:36
2 702 SEK
14 jul 2019 13:36
2 502 SEK
14 jul 2019 13:35
2 302 SEK
14 jul 2019 13:35
2 102 SEK
14 jul 2019 13:35
1 725 SEK
14 jul 2019 13:35
1 625 SEK
13 jul 2019 21:13
1 525 SEK
11 jul 2019 3:58
1 425 SEK
9 jul 2019 6:23
1 325 SEK
9 jul 2019 6:23
1 225 SEK
8 jul 2019 21:11
1 100 SEK
8 jul 2019 20:28
1 000 SEK
8 jul 2019 20:28
1 000 SEK
6 jul 2019 19:25
770 SEK
6 jul 2019 19:25
720 SEK
6 jul 2019 12:45
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57