KITTEL, brons, 1600-tal.

KITTEL, brons, 1600-tal.

Med hänkel, på tre ben. Diameter 25, höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 366
209
218
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
5 jul 2019 21:23
2 366 SEK
8
5 jul 2019 21:23
2 166 SEK
5 jul 2019 21:23
2 100 SEK
5 jul 2019 21:22
1 966 SEK
8
5 jul 2019 21:22
1 866 SEK
5 jul 2019 18:46
1 600 SEK
5 jul 2019 18:46
1 500 SEK
3 jul 2019 18:20
1 455 SEK
29 jun 2019 23:22
1 355 SEK
28 jun 2019 21:00
1 255 SEK
28 jun 2019 21:00
1 200 SEK
28 jun 2019 13:02
708 SEK
28 jun 2019 13:02
658 SEK
28 jun 2019 11:14
552 SEK
28 jun 2019 11:14
502 SEK
27 jun 2019 15:21
400 SEK
27 jun 2019 15:21
350 SEK
27 jun 2019 14:36
300 SEK