LJUSSTAKE, smide och trä, 1856.

Ljushållare av smide med fot av målat trä. Daterad 1856. Höjd 10 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 200
368
383
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
9 jul 2019 7:29
4 200 SEK
8 jul 2019 12:27
4 000 SEK
8 jul 2019 12:25
3 800 SEK
8 jul 2019 12:25
3 750 SEK
8 jul 2019 12:24
3 150 SEK
8 jul 2019 12:24
2 950 SEK
8 jul 2019 12:22
1 800 SEK
8 jul 2019 12:22
1 700 SEK
2 jul 2019 16:59
1 600 SEK
2 jul 2019 16:59
1 500 SEK
30 jun 2019 18:07
816 SEK
30 jun 2019 18:07
766 SEK
30 jun 2019 18:07
716 SEK
30 jun 2019 18:07
666 SEK
30 jun 2019 18:07
571 SEK
30 jun 2019 18:07
521 SEK
28 jun 2019 21:31
405 SEK
28 jun 2019 21:31
355 SEK
27 jun 2019 15:34
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57