LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.

LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.

Rund fot. Höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 300
114
119
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
16 jul 2019 16:02
1 300 SEK
16 jul 2019 13:48
1 200 SEK
15 jul 2019 22:39
1 100 SEK
15 jul 2019 22:39
1 000 SEK
15 jul 2019 22:39
1 000 SEK
15 jul 2019 21:29
900 SEK
15 jul 2019 18:15
850 SEK
15 jul 2019 16:26
800 SEK
14 jul 2019 23:36
750 SEK
14 jul 2019 21:18
700 SEK
14 jul 2019 21:18
700 SEK
14 jul 2019 19:52
600 SEK
13 jul 2019 23:41
550 SEK
13 jul 2019 20:26
500 SEK
13 jul 2019 20:26
450 SEK
13 jul 2019 20:26
450 SEK
13 jul 2019 15:52
400 SEK
9 jul 2019 15:00
350 SEK
8 jul 2019 23:37
300 SEK