1160862
Barock

LJUSSTAKE, Barock, 1600-tal.

Balusterformat skaft med klockformad fot. Märkt OHS. Höjd 16 cm.

Foten och pipan med obetydliga skador, pipan med obetydlig lagning.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 650
538
606
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
13
14 jul 13:32
5 650 SEK
14
14 jul 13:30
5 450 SEK
13
14 jul 13:29
5 250 SEK
12
14 jul 13:20
5 050 SEK
14 jul 13:20
5 032 SEK