Madeleine Pyk – en samling F769

LJUSSTAKE, brons, 1600-talets slut.

Balusterformat skaft med rund fot. Höjd 18,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagning vid fäste mot fot.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
19 jul 2019 10:34
1 000 SEK
19 jul 2019 10:30
950 SEK
18 jul 2019 19:26
900 SEK
8
17 jul 2019 18:26
850 SEK
17 jul 2019 18:08
800 SEK
17 jul 2019 11:39
750 SEK
17 jul 2019 11:39
700 SEK
16 jul 2019 11:52
650 SEK
16 jul 2019 11:52
600 SEK
14 jul 2019 20:05
573 SEK
14 jul 2019 20:05
523 SEK
13 jul 2019 23:40
505 SEK
13 jul 2019 23:15
455 SEK
13 jul 2019 17:36
405 SEK
12 jul 2019 18:33
355 SEK
12 jul 2019 18:33
350 SEK
12 jul 2019 11:51
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57