SMÖRDUVA, fajans, 1700/1800-tal.

Polykromt målad, längd 19 cm.

Lagningar.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
10 jul 2019 23:42
1 300 SEK
10 jul 2019 22:35
1 200 SEK
10 jul 2019 6:13
1 100 SEK
10 jul 2019 6:13
1 000 SEK
10 jul 2019 6:13
1 000 SEK
10 jul 2019 6:13
950 SEK
10 jul 2019 6:13
900 SEK
10 jul 2019 1:23
800 SEK
10 jul 2019 1:23
750 SEK
9 jul 2019 22:43
500 SEK
9 jul 2019 17:32
500 SEK
8 jul 2019 17:12
450 SEK
8 jul 2019 17:12
400 SEK
8 jul 2019 17:12
400 SEK
6 jul 2019 19:49
350 SEK
6 jul 2019 17:04
300 SEK