FLASKA, tenn, 1700-tal.

FLASKA, tenn, 1700-tal.

Krönt av kors. Märkt Ol Infirm. Höjd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagning.

Klubbat pris
2 402
213
222
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
12 jul 2019 15:30
2 402 SEK
12 jul 2019 15:30
2 250 SEK
12 jul 2019 15:12
2 202 SEK
12 jul 2019 15:11
2 002 SEK
12 jul 2019 15:11
2 000 SEK
12 jul 2019 15:11
1 900 SEK
12 jul 2019 15:11
1 800 SEK
12 jul 2019 14:40
1 334 SEK
11 jul 2019 17:19
1 234 SEK
11 jul 2019 17:19
926 SEK
11 jul 2019 17:19
876 SEK
11 jul 2019 13:33
605 SEK
11 jul 2019 13:33
555 SEK
10 jul 2019 21:01
500 SEK
10 jul 2019 12:57
450 SEK
10 jul 2019 8:14
400 SEK
7 jul 2019 21:44
350 SEK
6 jul 2019 17:09
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57