LJUSSAX MED STÄLL, mässing, 1700-tal, troligen Sverige.

Delarna märka R under krona. Ställets längd 22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
600
57
65
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
14 jul 2019 9:09
600 SEK
14 jul 2019 8:21
550 SEK
14 jul 2019 8:21
500 SEK
7 jul 2019 8:24
400 SEK
7 jul 2019 8:24
350 SEK
6 jul 2019 19:28
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57