Madeleine Pyk – en samling F769

JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.

JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.

Reliefdekor och lejonmaskaroner med hänkar. På fyra tassfötter. Längd 37, höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 655
157
180
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
16 jul 2019 12:36
1 655 SEK
16 jul 2019 12:35
1 555 SEK
16 jul 2019 12:35
1 500 SEK
15 jul 2019 23:51
750 SEK
13 jul 2019 17:47
700 SEK
13 jul 2019 17:46
650 SEK
13 jul 2019 17:46
600 SEK
9 jul 2019 16:03
550 SEK
9 jul 2019 16:03
500 SEK
8 jul 2019 22:07
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57