HÄNGARE, smide, 1700-tal.

HÄNGARE, smide, 1700-tal.

Fyra krokar. För väggmontering. Bredd 28, höjd 21 cm.

Slitage. En krok med lagning.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
4 jul 2019 16:45
1 600 SEK
4 jul 2019 16:45
1 500 SEK
4 jul 2019 0:13
1 400 SEK
4 jul 2019 0:13
1 300 SEK
3 jul 2019 16:53
1 250 SEK
3 jul 2019 16:53
1 150 SEK
3 jul 2019 16:51
1 125 SEK
3 jul 2019 16:51
1 025 SEK
2 jul 2019 22:53
975 SEK
2 jul 2019 22:00
925 SEK
2 jul 2019 15:19
871 SEK
2 jul 2019 15:19
821 SEK
1 jul 2019 22:29
670 SEK
1 jul 2019 22:29
620 SEK
1 jul 2019 17:55
605 SEK
1 jul 2019 15:22
555 SEK
1 jul 2019 15:22
511 SEK
1 jul 2019 15:21
505 SEK
1 jul 2019 15:21
455 SEK
30 jun 2019 20:04
405 SEK
27 jun 2019 15:35
355 SEK
27 jun 2019 15:35
351 SEK
27 jun 2019 13:27
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57