SKULPTURER, ett par, brons och marmor, omkring år 1900.

Bordsskulpturer av brons på socklar av marmor. Längd 13, bredd 7, höjd 10 cm.

Smärre slitage, socklarna med obetydliga nagg.

Klubbat pris
900
80
83
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
10 jul 2019 15:08
900 SEK
10 jul 2019 15:08
858 SEK
10 jul 2019 15:08
850 SEK
10 jul 2019 15:08
800 SEK
10 jul 2019 12:27
750 SEK
10 jul 2019 10:43
700 SEK
10 jul 2019 10:43
658 SEK
10 jul 2019 10:43
650 SEK
10 jul 2019 10:43
600 SEK
10 jul 2019 6:20
550 SEK
10 jul 2019 6:20
500 SEK
9 jul 2019 16:54
450 SEK
9 jul 2019 16:54
400 SEK
9 jul 2019 11:48
350 SEK
7 jul 2019 8:28
300 SEK