LJUSSTAKE, Louis XVI, 1700-talets slut.

Försilvrad mässing. Höjd 26 cm.

Senare försilvrad. Obetydligt slitage.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 jul 2019 9:03
400 SEK
11 jul 2019 9:03
350 SEK
9 jul 2019 2:36
300 SEK