SERVERINGSFAT, fajans, 1700-tal.

Konturerat, med motiv av blommor och lövverk. Längd 43 cm.

Äldre lagningar, sprickor, nagg.

Klubbat pris
650
57
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
8 jul 2019 14:18
650 SEK
8 jul 2019 14:18
600 SEK
8 jul 2019 14:17
500 SEK
8 jul 2019 14:17
450 SEK
7 jul 2019 9:54
400 SEK
2 jul 2019 22:23
350 SEK
2 jul 2019 22:23
350 SEK
28 jun 2019 22:53
300 SEK