GRYTA, mässing, 1800-tal.

GRYTA, mässing, 1800-tal.

Rund form, med hänkel. Diameter 30, höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
450
39
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jul 2019 2:31
450 SEK
6 jul 2019 2:31
400 SEK
2 jul 2019 23:29
300 SEK