KOLLEKTBÖSSA, målat trä, troligen 1600-tal.

Skuren dekor med figurer i skärselden. Längd 20, bredd 24, höjd 35 cm.

Lås saknas. Lock med avslag. Slitage.

Klubbat pris
2 800
248
259
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
13 jul 2019 21:46
2 800 SEK
13 jul 2019 21:45
2 600 SEK
8
13 jul 2019 21:45
2 444 SEK
13 jul 2019 16:32
2 244 SEK
7 jul 2019 6:24
2 044 SEK
7 jul 2019 6:24
2 000 SEK
6 jul 2019 22:41
1 800 SEK
6 jul 2019 22:41
1 700 SEK
6 jul 2019 19:27
1 600 SEK
6 jul 2019 19:27
1 500 SEK
6 jul 2019 18:45
1 101 SEK
6 jul 2019 18:45
1 001 SEK
6 jul 2019 14:40
960 SEK
6 jul 2019 14:40
910 SEK
6 jul 2019 14:13
850 SEK
6 jul 2019 14:13
800 SEK
6 jul 2019 14:13
550 SEK
6 jul 2019 14:13
500 SEK
6 jul 2019 13:36
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57