RAMAR, ett par, brons, gustaviansk stil, sent 1800-tal.

Dekor av blommor och bladverk, krönta av lagergirland. Höjd 39 cm.

Slitage. Ena ramen något instabil.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 jul 2019 20:48
1 600 SEK
8 jul 2019 20:48
1 500 SEK
8 jul 2019 20:48
1 500 SEK
5 jul 2019 20:13
1 305 SEK
5 jul 2019 19:21
1 205 SEK
5 jul 2019 19:21
1 200 SEK
30 jun 2019 9:21
1 105 SEK
30 jun 2019 9:21
1 005 SEK
29 jun 2019 17:43
950 SEK
29 jun 2019 17:43
900 SEK
29 jun 2019 17:42
800 SEK
29 jun 2019 17:42
750 SEK
29 jun 2019 9:55
550 SEK
29 jun 2019 9:55
500 SEK
27 jun 2019 23:58
450 SEK
27 jun 2019 23:58
400 SEK
27 jun 2019 20:09
350 SEK
27 jun 2019 14:06
300 SEK