LJUSSTAKAR, ett par, brons, Louis Seize, 1700-talets senare del.

Räfflad kolonn på kvadratisk fot. Höjd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fot med invändig lagning.

Klubbat pris
2 850
252
262
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (31 bud)
10
8 jul 2019 21:26
2 850 SEK
11
8 jul 2019 18:19
2 650 SEK
10
8 jul 2019 16:42
2 450 SEK
8 jul 2019 16:42
2 400 SEK
8 jul 2019 10:16
2 250 SEK
10
8 jul 2019 10:00
2 050 SEK
8 jul 2019 9:59
1 950 SEK
10
8 jul 2019 9:59
1 950 SEK
7 jul 2019 18:23
1 850 SEK
9
6 jul 2019 21:16
1 750 SEK
4 jul 2019 18:16
1 650 SEK
8
4 jul 2019 18:16
1 600 SEK
4 jul 2019 9:30
1 451 SEK
4 jul 2019 9:30
1 351 SEK
2 jul 2019 18:57
1 350 SEK
2 jul 2019 18:57
1 250 SEK
2 jul 2019 18:57
1 201 SEK
2 jul 2019 18:57
1 101 SEK
30 jun 2019 21:11
1 000 SEK
30 jun 2019 19:22
950 SEK
30 jun 2019 8:16
900 SEK
30 jun 2019 8:16
900 SEK
27 jun 2019 23:20
850 SEK
27 jun 2019 23:20
800 SEK
27 jun 2019 23:20
800 SEK
27 jun 2019 16:34
630 SEK
27 jun 2019 16:34
580 SEK
27 jun 2019 16:34
550 SEK
27 jun 2019 16:34
500 SEK
27 jun 2019 14:31
350 SEK
27 jun 2019 12:58
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

70. Patek Philippe, Nautilus, "Sigma Dial", ca 1984.
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
Fair warning
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK