LJUSSTAKAR, ett par, brons, Louis Seize, 1700-talets senare del.

Räfflad kolonn på kvadratisk fot. Höjd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fot med invändig lagning.

Klubbat pris
2 850
270
309
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (31 bud)
10
8 jul 2019 21:26
2 850 SEK
11
8 jul 2019 18:19
2 650 SEK
10
8 jul 2019 16:42
2 450 SEK
8 jul 2019 16:42
2 400 SEK
8 jul 2019 10:16
2 250 SEK
10
8 jul 2019 10:00
2 050 SEK
8 jul 2019 9:59
1 950 SEK
10
8 jul 2019 9:59
1 950 SEK
7 jul 2019 18:23
1 850 SEK
9
6 jul 2019 21:16
1 750 SEK
4 jul 2019 18:16
1 650 SEK
8
4 jul 2019 18:16
1 600 SEK
4 jul 2019 9:30
1 451 SEK
4 jul 2019 9:30
1 351 SEK
2 jul 2019 18:57
1 350 SEK
2 jul 2019 18:57
1 250 SEK
2 jul 2019 18:57
1 201 SEK
2 jul 2019 18:57
1 101 SEK
30 jun 2019 21:11
1 000 SEK
30 jun 2019 19:22
950 SEK
30 jun 2019 8:16
900 SEK
30 jun 2019 8:16
900 SEK
27 jun 2019 23:20
850 SEK
27 jun 2019 23:20
800 SEK
27 jun 2019 23:20
800 SEK
27 jun 2019 16:34
630 SEK
27 jun 2019 16:34
580 SEK
27 jun 2019 16:34
550 SEK
27 jun 2019 16:34
500 SEK
27 jun 2019 14:31
350 SEK
27 jun 2019 12:58
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57