LJUSSTAKAR, ett par, Louis XV, 1700-tal.

Brons, balusterformat skaft på rund fot. Höjd 23,5 cm.

Slitage, ursprungligen försilvrade. En med lagning mellan fot och skaft. Ljusmanschetter saknas.

Klubbat pris
2 400
211
224
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8 jul 2019 21:27
2 400 SEK
8 jul 2019 21:24
2 200 SEK
8 jul 2019 21:14
2 000 SEK
8 jul 2019 9:58
1 900 SEK
8 jul 2019 9:57
1 800 SEK
8 jul 2019 9:57
1 711 SEK
8 jul 2019 9:56
1 611 SEK
8 jul 2019 9:56
1 511 SEK
5 jul 2019 20:18
1 411 SEK
3 jul 2019 22:52
1 311 SEK
3 jul 2019 22:52
1 250 SEK
3 jul 2019 22:51
1 200 SEK
3 jul 2019 22:51
1 100 SEK
3 jul 2019 20:44
900 SEK
3 jul 2019 20:44
850 SEK
3 jul 2019 20:43
800 SEK
3 jul 2019 20:43
750 SEK
3 jul 2019 4:17
600 SEK
29 jun 2019 20:54
550 SEK
29 jun 2019 20:54
500 SEK
29 jun 2019 20:54
450 SEK
29 jun 2019 20:54
400 SEK
28 jun 2019 10:37
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

247. Axel Einar Hjorth, bord, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
240 000 SEK