LJUSSTAKAR, ett par, Christofle, Frankrike, 1800-tal.

Försilvrad mässing. Stämplade Christofle. Foten med adelsvapen. Höjd 21,5 cm.

Smärre slitage och fläckar, något buckliga fötter.

Klubbat pris
2 450
232
266
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
8
6 jul 2019 18:10
2 450 SEK
6 jul 2019 18:10
2 350 SEK
5 jul 2019 16:56
2 250 SEK
5 jul 2019 16:56
2 050 SEK
5 jul 2019 16:56
1 950 SEK
5 jul 2019 16:56
1 850 SEK
5 jul 2019 16:55
1 750 SEK
5 jul 2019 16:55
1 650 SEK
5 jul 2019 16:54
1 550 SEK
5 jul 2019 16:54
1 450 SEK
4 jul 2019 21:18
1 350 SEK
4 jul 2019 21:18
1 250 SEK
3 jul 2019 20:44
1 100 SEK
3 jul 2019 9:51
1 000 SEK
3 jul 2019 9:51
950 SEK
3 jul 2019 9:51
900 SEK
3 jul 2019 9:51
850 SEK
3 jul 2019 9:51
800 SEK
2 jul 2019 22:45
750 SEK
1 jul 2019 12:48
700 SEK
1 jul 2019 12:47
650 SEK
1 jul 2019 12:47
600 SEK
28 jun 2019 10:37
550 SEK
28 jun 2019 10:37
500 SEK
28 jun 2019 7:21
450 SEK
28 jun 2019 7:21
400 SEK
28 jun 2019 7:21
400 SEK
27 jun 2019 23:18
350 SEK
27 jun 2019 19:05
300 SEK