Arne Jones E1299

LJUSSTAKE, brons och mässing, 1700-tal eller äldre.

Fotens diameter 28, höjd 33 cm.

Skaft med lagning. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 212
115
132
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
12 jul 2019 16:36
1 212 SEK
12 jul 2019 16:36
1 112 SEK
12 jul 2019 16:19
1 111 SEK
12 jul 2019 16:19
1 011 SEK
12 jul 2019 16:19
1 009 SEK
12 jul 2019 13:20
858 SEK
12 jul 2019 7:28
808 SEK
12 jul 2019 5:37
758 SEK
11 jul 2019 23:23
708 SEK
11 jul 2019 19:55
658 SEK
11 jul 2019 19:55
650 SEK
10 jul 2019 12:27
600 SEK
10 jul 2019 12:27
550 SEK
6 jul 2019 23:06
508 SEK
6 jul 2019 23:06
458 SEK
6 jul 2019 23:06
450 SEK
6 jul 2019 22:17
400 SEK
6 jul 2019 22:17
350 SEK
6 jul 2019 17:04
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57