CHAMPAGNEKYLARE, koppar, England, 1900-tal.

Reliefdekor av blommor, lejonmaskaroner med hänklar. Godronnerad fot. Diameter 32,5, höjd 19,5 cm.

Slitage. Ursprungligen försilvrad.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
8
7 jul 2019 18:48
2 200 SEK
7 jul 2019 18:48
2 000 SEK
8
7 jul 2019 18:47
1 900 SEK
7 jul 2019 18:47
1 800 SEK
8
7 jul 2019 17:28
1 700 SEK
7 jul 2019 17:28
1 600 SEK
8
7 jul 2019 11:38
1 500 SEK
7 jul 2019 8:52
1 400 SEK
6 jul 2019 9:43
1 300 SEK
5 jul 2019 21:31
1 200 SEK
3 jul 2019 19:10
1 100 SEK
3 jul 2019 19:09
1 000 SEK
3 jul 2019 19:09
1 000 SEK
29 jun 2019 8:43
950 SEK
29 jun 2019 8:43
900 SEK
29 jun 2019 8:43
750 SEK
29 jun 2019 8:43
700 SEK
29 jun 2019 8:43
650 SEK
29 jun 2019 8:43
600 SEK
29 jun 2019 8:43
500 SEK
29 jun 2019 8:43
450 SEK
28 jun 2019 8:42
400 SEK
27 jun 2019 20:06
350 SEK
27 jun 2019 16:10
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57