Arne Jones E1299

CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1900-talets första hälft.

Med hänklar, rund fot. Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
6 jul 2019 21:53
2 200 SEK
6 jul 2019 21:50
2 000 SEK
6 jul 2019 21:50
2 000 SEK
6 jul 2019 21:47
1 800 SEK
6 jul 2019 21:47
1 700 SEK
6 jul 2019 16:25
1 600 SEK
6 jul 2019 16:25
1 500 SEK
6 jul 2019 16:25
1 500 SEK
5 jul 2019 19:58
1 100 SEK
5 jul 2019 19:58
1 000 SEK
4 jul 2019 19:25
625 SEK
4 jul 2019 19:25
575 SEK
3 jul 2019 22:14
450 SEK
3 jul 2019 22:14
400 SEK
29 jun 2019 20:57
350 SEK
27 jun 2019 13:39
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57