SOLUR, daterat 1732.

SOLUR, daterat 1732.

Solur av kalksten och järnsmide. Längd 26,5, bredd 26,5, höjd 22 cm.

Slitage, smärre skador såsom nagg och rost.

Klubbat pris
3 400
300
313
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
9
5 jul 2019 22:56
3 400 SEK
8
5 jul 2019 22:56
3 200 SEK
9
5 jul 2019 22:56
3 000 SEK
8
5 jul 2019 22:56
2 800 SEK
9
5 jul 2019 22:56
2 600 SEK
8
5 jul 2019 22:56
2 400 SEK
9
5 jul 2019 22:56
2 200 SEK
8
5 jul 2019 22:56
2 000 SEK
9
5 jul 2019 17:30
1 750 SEK
4 jul 2019 13:42
1 650 SEK
4 jul 2019 13:42
1 600 SEK
4 jul 2019 13:39
1 500 SEK
8
3 jul 2019 22:14
1 400 SEK
3 jul 2019 0:27
1 300 SEK
2 jul 2019 22:08
1 200 SEK
8
2 jul 2019 22:08
1 200 SEK
30 jun 2019 22:37
1 100 SEK
30 jun 2019 22:37
1 000 SEK
30 jun 2019 19:20
900 SEK
30 jun 2019 19:20
850 SEK
30 jun 2019 19:20
800 SEK
29 jun 2019 23:25
750 SEK
29 jun 2019 23:25
700 SEK
28 jun 2019 20:48
650 SEK
28 jun 2019 20:47
600 SEK
28 jun 2019 20:47
550 SEK
27 jun 2019 23:17
400 SEK
27 jun 2019 21:16
350 SEK
27 jun 2019 14:28
300 SEK