Madeleine Pyk – en samling F769

SKULPTUR, betsat trä, sydtyskland, 1900-tal.

Jägare med hund. Höjd 79 cm.

Smärre slitage. Torrspricka i sockel.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
7 jul 2019 21:26
850 SEK
7 jul 2019 21:26
850 SEK
4 jul 2019 23:45
700 SEK
1 jul 2019 15:33
650 SEK
1 jul 2019 15:32
600 SEK
1 jul 2019 15:32
600 SEK
28 jun 2019 7:45
550 SEK
28 jun 2019 7:45
500 SEK
27 jun 2019 19:10
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57