1161065
DEKORELEMENT, omkring år 1900.

Dekorelement av trä med skuren dekor av örnar och krona. Ca 56 x 36 cm.

Slitage, smärre skador och lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 900
371
418
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (33 bud)
9
12 jul 16:35
3 900 SEK
13
12 jul 16:35
3 700 SEK
9
12 jul 16:35
3 500 SEK
13
12 jul 16:35
3 300 SEK
13
12 jul 16:34
3 000 SEK