GOLVLJUSSTAKE, smide, 1700-tal.

För två ljus, ställbar höjd. Tredelad fot. Total höjd 134 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
4 800
426
444
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
13 jul 2019 7:29
4 800 SEK
8
13 jul 2019 7:29
4 600 SEK
11 jul 2019 23:35
4 200 SEK
11 jul 2019 23:35
4 000 SEK
10 jul 2019 21:39
2 000 SEK
10 jul 2019 21:39
1 900 SEK
8 jul 2019 19:45
1 300 SEK
8 jul 2019 11:26
1 200 SEK
8 jul 2019 11:25
1 100 SEK
8 jul 2019 11:25
1 000 SEK
7 jul 2019 5:42
600 SEK
7 jul 2019 5:42
550 SEK
6 jul 2019 23:06
500 SEK
6 jul 2019 23:06
450 SEK
6 jul 2019 18:37
400 SEK
5 jul 2019 18:30
350 SEK
5 jul 2019 15:56
300 SEK