Oskar Bergman

(Sverige, 1879-1963)
Oskar Bergman
(Sverige, 1879-1963)

OSKAR BERGMAN, akvarell, signerad.

Vinterlandskap. 12 x 8.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Klubbat pris
972
92
106
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 jul 2019 17:17
972 SEK
8 jul 2019 17:05
922 SEK
8 jul 2019 17:05
900 SEK
8 jul 2019 10:23
815 SEK
5 jul 2019 19:23
765 SEK
5 jul 2019 18:43
555 SEK
5 jul 2019 17:49
500 SEK