ASK med LOCK, keramik. Mingdynastin (1368-1644)

Glaserad gods, med relief dekor av växter och blommor, diameter 8,7 cm.

Slitage, mistor, krackelyr, bränningssprickor, bränningsdefekter.

Klubbat pris
2 801
249
259
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (31 bud)
17 jul 2019 16:10
2 801 SEK
17 jul 2019 16:09
2 601 SEK
17 jul 2019 16:09
2 450 SEK
17 jul 2019 16:09
2 250 SEK
17 jul 2019 16:09
2 050 SEK
17 jul 2019 16:01
1 900 SEK
17 jul 2019 15:52
1 800 SEK
17 jul 2019 15:52
1 750 SEK
17 jul 2019 15:49
1 700 SEK
17 jul 2019 15:35
1 600 SEK
17 jul 2019 14:59
1 500 SEK
17 jul 2019 14:59
1 400 SEK
16 jul 2019 20:23
1 322 SEK
16 jul 2019 20:22
1 222 SEK
16 jul 2019 20:22
1 200 SEK
16 jul 2019 20:22
1 100 SEK
16 jul 2019 20:22
1 000 SEK
16 jul 2019 16:36
905 SEK
16 jul 2019 16:36
855 SEK
16 jul 2019 15:14
800 SEK
15 jul 2019 17:44
750 SEK
15 jul 2019 0:49
700 SEK
13 jul 2019 17:06
650 SEK
13 jul 2019 15:39
600 SEK
13 jul 2019 15:39
555 SEK
12 jul 2019 21:40
550 SEK
12 jul 2019 17:47
500 SEK
11 jul 2019 12:10
450 SEK
10 jul 2019 22:01
400 SEK
10 jul 2019 21:48
350 SEK
10 jul 2019 13:17
300 SEK