SKRIN, 1700-tal.

SKRIN, 1700-tal.

Målad dekor. Under snedställt lock lådinredning. Bredd 33 cm, djup 26 cm, höjd 21 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
310
3 494
323
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (24 bud)
11
21 jul 2019 14:53
310 EUR
10
21 jul 2019 14:36
290 EUR
9
21 jul 2019 14:26
270 EUR
8
21 jul 2019 14:26
260 EUR
8
19 jul 2019 12:47
250 EUR
19 jul 2019 12:46
230 EUR
8
19 jul 2019 12:46
230 EUR
18 jul 2019 16:48
210 EUR
18 jul 2019 16:47
200 EUR
17 jul 2019 18:35
160 EUR
17 jul 2019 18:35
150 EUR
16 jul 2019 10:48
95 EUR
16 jul 2019 10:04
90 EUR
16 jul 2019 10:04
86 EUR
16 jul 2019 10:03
80 EUR
16 jul 2019 10:03
75 EUR
15 jul 2019 16:36
70 EUR
15 jul 2019 16:36
65 EUR
15 jul 2019 13:40
60 EUR
15 jul 2019 13:40
55 EUR
14 jul 2019 8:12
50 EUR
14 jul 2019 8:12
45 EUR
13 jul 2019 13:38
35 EUR
13 jul 2019 7:51
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492