TAPIO WIRKKALA, ljusstakar, ett par, modell 3412, Iittala, 1900-talets mitt.

Kristall, signerade Tapio Wirkkala 3412. Höjd 14,5 cm.

Klubbat pris
85
975
89
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (15 bud)
21 jul 2019 14:59
85 EUR
21 jul 2019 14:59
80 EUR
21 jul 2019 14:56
75 EUR
21 jul 2019 14:56
70 EUR
21 jul 2019 13:01
68 EUR
21 jul 2019 13:01
63 EUR
21 jul 2019 12:21
62 EUR
21 jul 2019 9:51
57 EUR
21 jul 2019 9:51
55 EUR
20 jul 2019 16:18
50 EUR
19 jul 2019 12:44
45 EUR
19 jul 2019 12:43
40 EUR
19 jul 2019 12:43
40 EUR
13 jul 2019 20:59
35 EUR
13 jul 2019 12:25
30 EUR