STOP och FAT 2 st, tenn, Finland 1800-tal

Stopet Johan Lindblad Åbo 1846, höjd 21 cm. Ena fatet Johan Lindblad Åbo 1856, diameter 19,5. Andra fatet ostämplat diameter 21 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
70
738
80
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 jul 2019 14:12
70 EUR
26 jul 2019 14:11
65 EUR
26 jul 2019 14:11
60 EUR
26 jul 2019 13:57
55 EUR
26 jul 2019 13:57
50 EUR
26 jul 2019 13:57
45 EUR
20 jul 2019 20:50
30 EUR