Håkan Sjöström

(Finland, Född 1934)
Håkan Sjöström
(Finland, Född 1934)

HÅKAN SJÖSTRÖM, olja på kanvas, signerad och daterad 88.

Havet. 27,5 x 37,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
225
2 372
257
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (9 bud)
23 jul 2019 13:48
225 EUR
23 jul 2019 13:48
205 EUR
21 jul 2019 15:58
190 EUR
17 jul 2019 18:45
180 EUR
17 jul 2019 18:44
120 EUR
17 jul 2019 18:44
110 EUR
17 jul 2019 8:01
100 EUR
16 jul 2019 21:57
50 EUR
16 jul 2019 19:50
30 EUR

Maiju Kemppainen