1168382
FIGURINER, 2 st, porslin, Lomonosov, Sovjetunionen 1960-70-tal.
Figuriner, 2 st, porslin, lomonosov, sovjetunionen 1960 70 tal

Hästar. Vit glasyr och förgyllningar. Höjd 21,5 cm, längd 23 cm.

Smärre slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
55
587
61
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (3 bud)
22 jul 16:57
55 EUR
22 jul 16:57
50 EUR
17 jul 13:13
30 EUR