VÄGGLAMPETTER ETT PAR, bronserad metall, Ryssland 1800-talets slut

Gripar. Höjd ca 20 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
140
1 586
146
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (20 bud)
25 jul 2019 16:20
140 EUR
25 jul 2019 16:20
130 EUR
25 jul 2019 15:12
120 EUR
25 jul 2019 14:31
110 EUR
25 jul 2019 14:30
100 EUR
25 jul 2019 14:30
95 EUR
25 jul 2019 14:30
90 EUR
25 jul 2019 14:30
85 EUR
25 jul 2019 14:29
80 EUR
25 jul 2019 14:29
75 EUR
25 jul 2019 12:24
70 EUR
24 jul 2019 20:50
65 EUR
24 jul 2019 20:50
60 EUR
24 jul 2019 20:50
60 EUR
24 jul 2019 14:32
55 EUR
24 jul 2019 14:32
50 EUR
24 jul 2019 14:32
50 EUR
23 jul 2019 22:59
40 EUR
23 jul 2019 7:23
35 EUR
19 jul 2019 21:11
30 EUR