KORS/IKONER, förgylld brons, Ryssland 1800-tal,

Längd 23 och 38,5 cm.

Senare förgyllning.

Klubbat pris
220
2 319
252
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (11 bud)
24 jul 2019 10:51
220 EUR
24 jul 2019 10:51
200 EUR
24 jul 2019 10:51
200 EUR
24 jul 2019 10:50
130 EUR
24 jul 2019 10:50
120 EUR
24 jul 2019 10:50
85 EUR
24 jul 2019 10:50
80 EUR
23 jul 2019 17:17
45 EUR
22 jul 2019 12:03
40 EUR
19 jul 2019 11:02
35 EUR
18 jul 2019 10:18
30 EUR