KORS, 2 ST, brons, Ryssland 1700-tal och Centraleuropa 1800-tal.

Längd 16 och 17 cm.

Slitage.

Klubbat pris
85
958
89
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (6 bud)
25 jul 2019 16:06
85 EUR
24 jul 2019 11:02
80 EUR
24 jul 2019 11:02
80 EUR
24 jul 2019 10:52
40 EUR
20 jul 2019 19:02
35 EUR
18 jul 2019 10:12
30 EUR