CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets början.

Förnicklad mässing. Höjd 20 cm, ø 24,5 cm.

Ytslitage.

Klubbat pris
80
902
84
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (8 bud)
23 jul 2019 9:27
80 EUR
22 jul 2019 15:19
75 EUR
22 jul 2019 15:19
70 EUR
22 jul 2019 15:19
70 EUR
22 jul 2019 14:35
55 EUR
22 jul 2019 14:35
50 EUR
22 jul 2019 11:41
35 EUR
16 jul 2019 22:36
30 EUR