TALLRIKAR, 4 st, tenn, Sverige, bla Wexiö 1800-tal.

Olika modeller och stämplar, Diameter ca 34 - 36 cm.

Repor. otydliga stämplar. Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagningar. Anlupen. Bristningar.

Klubbat pris
35
397
37
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (2 bud)
30 jul 2019 14:27
35 EUR
26 jul 2019 10:15
30 EUR