Dekorativa ting till hemmet

6 föremål
SERVERINGSFAT, fajans, 1700-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMÖRDUVA, fajans, 1700/1800-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URNA med LOCK, fajans, rokoko, 1700-talets mitt.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNA, fajans, 1700-tal.
KANNA, fajans, 1700-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIK, porslin, Darte Palaise Royal. Frankrike, 1800-tal.
Klubbat pris
1 721 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOPPAR MED FAT, 2 st, porslin, Meissen, 1700-tal.
Klubbat pris
1 420 SEK
Utropspris
2 000 SEK