Pieter Boel

(Sverige, 1622-1674)
Pieter Boel
(Sverige, 1622-1674)

PIETER BOEL, tillskriven, olja på duk, signerad P. Boel.

Jaktstilleben. 53 x 66 cm.

Möjligen senare signatur. Slitage och mindre fläckar, främst efter ram. Krackelyr. Retuscher.

Klubbat pris
8 600
759
792
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jul 2019 21:14
8 600 SEK
26 jul 2019 21:14
8 400 SEK
26 jul 2019 21:13
8 200 SEK
26 jul 2019 21:13
8 000 SEK
19 jul 2019 22:46
6 200 SEK
18 jul 2019 21:38
6 000 SEK
18 jul 2019 15:54
5 200 SEK
18 jul 2019 14:59
4 000 SEK