Fat, ett par, silver 950/1000, Frankrike efter 1838. Louis XV-stil.

Ett fat stämplat Emil Puiforcat, Paris efter 1857. Runda, profilerade, med bladdekor på kantbandet. Diameter 33 cm, total vikt 1995 gram.

Slitage, repor.

Klubbat pris
8 000
706
737
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
23 jul 2019 18:37
8 000 SEK
23 jul 2019 18:36
7 600 SEK
22 jul 2019 21:01
7 400 SEK
18 jul 2019 8:26
6 300 SEK
16 jul 2019 23:27
6 000 SEK
16 jul 2019 10:51
5 000 SEK
15 jul 2019 20:34
3 000 SEK
15 jul 2019 19:00
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

249. Ernst Billgren, "Minne".
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK