MATTA, Keshan, signerad, 380 x 295 cm.

Något slitage.

Klubbat pris
8 400
797
912
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8 jul 2019 15:23
8 400 SEK
8 jul 2019 15:21
8 200 SEK
8 jul 2019 15:20
8 000 SEK
8 jul 2019 14:57
7 100 SEK
8 jul 2019 14:31
6 900 SEK
8 jul 2019 10:57
6 400 SEK
8 jul 2019 10:43
6 200 SEK
8 jul 2019 10:04
5 500 SEK
7 jul 2019 14:58
5 100 SEK
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58