MATTA, Isfahan, Signerad Esfahan Miko Karzaadeh, ca 239 x 157 cm

Bnvit botten med polykromt landskap med blommande träd, fåglar, fjärillar och hjortar. Mörkblå huvudbård med växtranka. Signerad Esfahan Miko Karzaadeh.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
21 000
1 863
1 944
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
26 jul 2019 20:42
21 000 SEK
9
26 jul 2019 20:42
20 500 SEK
9
26 jul 2019 20:41
20 000 SEK
26 jul 2019 20:41
19 500 SEK
9
26 jul 2019 20:40
18 500 SEK
26 jul 2019 20:40
18 000 SEK
9
26 jul 2019 14:54
17 000 SEK
8
22 jul 2019 21:49
16 500 SEK
22 jul 2019 18:51
16 000 SEK
22 jul 2019 18:20
15 200 SEK
21 jul 2019 23:13
12 500 SEK
21 jul 2019 23:02
12 000 SEK
21 jul 2019 22:56
11 000 SEK
21 jul 2019 22:46
10 500 SEK
21 jul 2019 10:44
8 400 SEK
21 jul 2019 9:39
8 200 SEK
19 jul 2019 19:28
8 000 SEK
19 jul 2019 19:26
7 500 SEK
19 jul 2019 0:11
6 400 SEK
18 jul 2019 21:17
6 050 SEK
18 jul 2019 20:27
5 400 SEK
18 jul 2019 1:18
5 200 SEK
17 jul 2019 20:30
2 000 SEK
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58